Treści
Titelbild nicht animiert
 
Animacja obrazu tytułowego
Anatomia interaktywna online
Strona ta poświęcona jest budowie ludzkiego ciała, szczególnie tym zagadnieniom, które jednocześnie mają znaczenie w przekazywaniu niezbędnej wiedzy anatomiczno-medycznej. Treści, które tu publikujemy zostały tak opracowane, żeby były łatwo zrozumiałe, a przez swą obrazowość sprawiały radość w ich odkrywaniu. Świadomie – mimo zamieszczonych wizualizacji – w tekstach towarzyszących odwołujemy się do Państwa siły wyobraźni; dlatego bardziej zwracaliśmy uwagę na szeroki kąt widzenia problemu, niż jest to niezbędne do bezpośredniego zrozumienia danego tematu.
My – to mały zespół uniwersyteckich wykładowców medycyny i pasjonatów internetu, którzy obok działalności zawodowej znajdują satysfakcję w tym, że swoją wiedzę udostępniają innym. O ile znajdujemy na to czas, opracowujemy nowe, także nas pasjonujące zagadnienia z zakresu anatomii i medycyny. Gdyby chcieli Państwo nawiązać z nami kontakt proszę pisać do: Priv.Doz. Dr med. Strasmann.
...pracujemy nad tym...
Nasza strona jest przez nas stale rozszerzana, przebudowywana i aktualizowana. Jeżeli odwiedzicie Państwo nas następnym razem na pewno coś się zmieni i (prawdopodobnie) będą także nowe tematy online.
   
home - http://www.everything-virtual.org/index_pl.html - - PL - Ostatnia zmiana 05.02.2005
© Priv.Doz. Dr. med. FA (Anatomie) Thomas J. Strasmann - www.everything-virtual.org
Tłumaczenie na polski © 2005 Maciej Miszkiel, Lodz, miszkiel@mnc.pl
zur deutschen Version dieser Seite